Військова служба за контрактом є однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці України.

Так, сьогодні, 21 травня  2019 року в Чечельницькій районній філії Вінницького ОЦЗ, вкотре відбувся семінар з орієнтації на Службу в Збройних Силах України. В  заході взяли участь головний державний інспектор з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Поліщук та 10 осіб з числа безробітних осіб, з яких 2- колишні військовослужбовці  та 1 особа – з вимушених переселенців з Донецької області.

На початку семінару, з вступним словом до безробітних звернулася заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ, Тетяна Винарчук, яка поінформувала про активні програми сприяння зайнятості та  відмітила, що служба за контрактом є не тільки почесний обов’язок, але й праця на благо вітчизни і своєї родини.

Також Т. Винарчук ознайомила всіх присутніх з актуальними вакансіями та порядком проведення відбору кандидатів на військову службу за контрактом  військової частини А 3269 м.Балти та Морської охорони Державної прикордонної служби України до складу якої входить Одеський загін морської охорони (м.Одеса), Маріупольський загін морської охорони (м.Маріуполь) та Навчальний центр морської охорони (м.Ізмаїл).

В свою чергу Наталія Поліщук розповіла шукачам роботи про умови укладання трудового договору в т.ч. угоди цивільно-правового характеру, про пільги та збереження робочого місця і нарахування заробітної плати за основним місцем роботи для осі, які укладають контракт на проходження військової служби, термін підписання контракту, а також про права військовослужбовців та ряд інших питань.

Семінар пройшов у невимушеній атмосфері та відкритому діалозі.