Сьогодні, 23 лютого 2018 року відбулось підписання договору про співпрацю між Вінницьким обласним центром зайнятості та Донецьким національним університетом імені Василя Стуса.

Делегація обласного центру зайнятості, на чолі з директором Галиною Скоковською прибули до університету для урочистого підписання документу.

Ректор ДонНУ Роман Гринюк привітав присутніх та висловив готовність до плідної співпраці в частині створення навчальних, наукових та прикладних проектів, а також підготовки фахівців для укомплектування кадрового резерву служби зайнятості.

«Зараз, у період реформування служби, ми відчуваємо нестачу фахівців, яких успішно готує ваш ВУЗ. Тому ми зацікавлені в співпраці. У свою чергу можемо гарантувати сприяння у працевлаштуванні випускників та студентів вишу, проходженню навчальної, виробничої та переддипломної практики студентами тощо», - сказала Галина Скоковська.

Після підписання договору, делегація центру зайнятості відвідала музей університету, оглянула матеріально-технічну базу навчального закладу. Особливе захоплення викликала галерея внутрішніх маралів, якими оздоблені стіни університету.

Сподіваємось, співпраця між Вінницьким ОЦЗ та ДонНУ буде взаємовигідною та плідною.