Наразі триває медична реформа і питання скорочення ФАПів і людей, які в них працюють, залишається відкритим. Куди подітися працівникам, яких скорочують, що їм робити? Питання масового вивільнення завжди постає серйозною проблемою для роботодавців та працівників. Важливо у даній ситуації оперативно та невідкладно провести роз’яснювальну роботу серед працівників, які підпадають під вивільнення надати необхідну допомогу та консультації.

2 серпня 2018 року фахівці Хмільницької міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели виїзний семінар для вивільнюваних працівників, які працюють в сільських фельдшерсько-акушерських пунктах Хмільницького району.

Захід відбувся на базі Комунального некомерційного підприємства «Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги». У заході взяли участь близько 45-ти медичних працівників, директор та головний бухгалтер комунального некомерційного підприємства та представники профспілки.

Директор філії Сергій Каленіченко ознайомив присутніх з тенденціями на ринку праці району, надав інформацію про послуги, моральну та матеріальну підтримку, які надає служба зайнятості, пов’язані з соціальним захистом осіб, що втратили роботу, порядок реєстрації, перелік необхідних документів, розмір допомоги по безробіттю та строки її виплати, права та обов’язки зареєстрованих безробітних. Крім того, акцентував увагу присутніх на можливості отримання нової професії в ЦПТО служби зайнятості, сприянні у започаткуванні власної справи, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, адже саме такі форми роботи є найбільш ефективними у випадках, коли відсутня підходяща робота.

Ганна Городівська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, ознайомила присутніх з наявними  вакансіями, проінформувала про потребу у лікарях первинної ланки медичної допомоги у комунальних закладах охорони здоров’я Києво-Святошинського району Київської області.