23 березня 2018 року в Гайсинському районному центрі зайнятості  відбувся тренінг для надавачів соціальних послуг, на тему: «Робота з тими, хто пережили катування та їх родини: поінформованість, знання та навички».  Організатором заходу є представники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м. Гайсин.

До участі в заході були запрошені: юрисконсульт та фахівець з профорієнтації Гайсинського районного центру зайнятості, представники Гайсинського місцевого центру з надання БВПД, Гайсинського районного сектору з питань пробації Центрально-західного міжрегіонального Управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Гайсинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління соціальної та молодіжної політики, Служби у справах дітей Гайсинської РДА, представники військової частини А0707.

Тренінг розпочався із виступу керівника мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м. Гайсин Ярослава Левандовського, у якому він презентував мету заходу, який проходив в теоретичному та практичному напрямі.

Учасникам було роз’яснено такі явища як полон, та насилля. Пізніше, учасники тренінгу були розділені в робочі групи, де розглядалися ситуаційні задачі.

Всі учасники тренінгу взяли активну участь в обговоренні порушених питань. Кожен мав можливість висловити свою думку щодо надання соціальних послуг населенню за підходом “Кейс-менеджмент”.

Результатом заходу стало отримання нових знань, знайомств, практичних навичок.