Працевлаштування жінок залишається однією з актуальних проблем. Як свідчить статистика, серед безробітних жінок, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, третина мають досить високий професійний та освітній рівень. На сьогодні у Вінницькому міському центрі зайнятості зареєстровані більше тисячі безробітних жінок, які потребують допомоги у працевлаштуванні.

29 липня 2021 року на семінарі-тренінгу під назвою «Я – успішна жінка»  семеро  безробітних вінничанок – клієнтів центру зайнятості, які шукають роботу, навчалися позитивного і свідомого ставлення до свого майбутнього та до активного процесу працевлаштування.

«Щоб бути успішною, сильною і незалежною жінкою, ви повинні бути, насамперед, впевненою в собі. Ймовірно, найголовніша річ, яка спрямовує жінку від успіху – це рівень її самооцінки», - наголосила Надія Руденко-Гуменюк, фахівець відділу активної підтримки безробітних Вінницького міського центру зайнятості.

Результатом тренінгу стало спільне визначення чотирьох правил, які зроблять життя достойним: вчитися, починати діяти, вміти доводити справу до кінця і бути уважним до дрібниць.

І це лише початок того шляху, який приведе до успіху! Сподіваємося, що професійна допомога і підтримка фахівців служби зайнятості стане надійним помічником жінкам на шляху до впевненості у власному майбутньому.