Провідний фахівець з профорієнтації Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмила Жданович провела профорієнтаційний захід - «Урок реального трудового життя» для учнів Сумівського ОЗЗСО.

Такий захід спрямований на допомогу школярам усвідомленого вибору майбутньої професії, сприяння у формуванні мотивації до вибору професійної діяльності та знайомства зі світом актуальних професій

Стан сучасного ринку праці, де в наявності чимала кількість безробітної молоді з незатребуваними роботодавцями спеціальностями, а з іншого – брак фахівців з технічних, будівельних спеціальностей, вимагає сьогодні великої профорієнтаційної роботи в школах. Професій безліч. Яку обрати? Ким бути? Де працювати? Як побудувати майбутнє? На ці нелегкі запитання незабаром прийдеться шукати відповідь сьогоднішнім учням, які вже стоять на порозі самостійного життя.

Під час уроку Людмила Жданович надала коротку характеристику професіям, актуальним на ринку праці. Учні ознайомилися із реаліями та перспективами сучасного ринку праці, його вимогами, отримали інформацію про професії та види професійної діяльності.

Старшокласникам було презентовано платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія; консультаційна мережа».