17 травня в Тростянецькому районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для 12 військовослужбовців та учасників АТО за участі голови ГО «Спілка учасників АТО Тростянецького району» Олександра Яковишина та начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення Тростянецької РДА Таїсії Шаргородської.

Провідний фахівець з питань зайнятості Олеся Дячук презентувала послуги служби зайнятості з пошуку та підбору підходящої роботи, можливості проходження навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Під час семінару учасники обговорювали види пільг та гарантій, якими користуються учасники бойових дій, умови нарахування субсидій та пільг, можливість проходження навчання в автошколі.

Безробітні активно ставили питання, що стосуються різних сфер соціального забезпечення та отримували вичерпні відповіді від запрошених представників. Також учасники прослухали міні-лекцію «Конфлікти в колективі», в ході якої Олеся Дячук розкрила поняття, причини виникнення та види конфліктів в трудовому колективі, стилі вирішення конфліктних ситуацій.