Днями в Немирівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості ТОВ «Група «Мирів», яке здійснює свою діяльність у сфері інформаційно- консультаційних послуг, провели тренінг для 12 демобілізованих учасників АТО, які перебувають на обліку як безробітні.

Серед гостей тренінгу були представники управління соціального захисту Немирівської райдержадміністрації. Немирівського бюро безоплатної правової допомоги.

Зі вступним словом до присутніх звернулася фахівець районної філії Олена Синякович, яка надала інформацію про стан ринку праці, соціальні послуги державної служби зайнятості й звернула увагу учасників заходу на започаткування власної справи як альтернативи працевлаштуванню.

«Подібні заходи проводяться службою зайнятості  з метою  відновлення власних ресурсів та соціально-психологічної адаптації до умов мирного життя демобілізованих учасників АТО» - наголосила О.Синякович.

З учасниками заходу працювали тренери ТОВ "Група «Мирів» Сергій Ямковенко та Ірина Кононова. Присутніх ознайомили з «трендами» зайнятості - ключовими факторами успіху, а саме: фріланс - віддалена тимчасова робота, хендмейд - можливість заробітку в мережі Інтернет, а також власна справа. Для тих учасників тренінгу, котрі вирішать започаткувати власну справу, представники ТОВ "Група «Мирів» готові надати безоплатних 50 годин консалтингу з питань організації та ведення бізнесу, управління проектами. До уваги присутніх були запропоновані корисні Інтернет-ресурси з організації та ведення підприємництва.

Під час заходу панувала доброзичлива атмосфера, а ті з учасників АТО, які виявили зацікавленість з питань започаткування власної справи, могли поспілкуватися  з тренерами після завершення тренінгу.

Сподіваємось, демобілізовані військовослужбовці відчули доброзичливість, турботу організаторів заходу про їх професійну самореалізацію в мирний час, й інформація, яку отримали учасники тренінгу, буде для них корисною.