19 липня 2018 року в Жмеринській міськрайонній філії відбувся вебінар з державною реабілітаційною установою  Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.  Темою такої зустрічі стало: «Проходження професійної та інших видів реабілітації в умовах Центру особами з інвалідністю ».  На вебінар були запрошені безробітні, які мають інвалідність.

Семінар розпочав заступник директора Жмеринської міськрайонної філії Віталій Мельник, який  ознайомив  безробітних з перевагами навчання у центрах комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Перед он-лайн зв’язком з  Державною реабілітаційною установою безробітним були представлені відео ролики про Центр.

Презентацію розпочала представниця Всеукраїнського центру  комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Віталія Радецька, яка розповіла присутнім про  історію створення та діяльність установи.

У ході презентації безробітні ознайомились з 10 професіями, які затребувані на  ринку праці : «Бджоляр», «Взуттьовик з ремонту взуття», «Вишивальник», «Манікюрник», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Оператор комп’ютерного набору», «Перукар(перукар-модельєр)», «Секретар керівника», «Слюсар з ремонту автомобілів, «Швачка». А майстри виробничого навчання   у свою чергу через он-лайн зв’язок безпосередньо  з майстерень презентували ці професії.

Учасники заходу ознайомились з матеріально-технічною базою центру, соціальною, психологічною, медичною реабілітацією.

На завершення вебінару відбувся жвавий діалог та обговорення отриманої інформації між безробітними та представниками Центру. На всі  свої запитання безробітні отримали вичерпні відповіді.