І одним із способів, розповісти про себе та надати найбільш правильну інформацію, здатну зацікавити потенційного керівника, є правильно і грамотно складене резюме. Це дозволить бути не тільки попереду інших кандидатів, але і збільшить реальні шанси, забезпечуючи доступність вакансії.

Так, 01 жовтня 2019 року у Тиврівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг - «Пишемо резюме разом». Захід провела фахівець  відділу організації профорієнтації та профнавчання Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ткачук.

Метою тренінгу було сформувати в учасників навички ефективного пошуку роботи шляхом написання резюме, та ефективного його використання.

"Не варто недооцінювати значимість такого простого документа як резюме, по суті, резюме – це  ваша візитна картка» - зазначила Т.Ткачук.

Усі учасники активно долучалися до роботи та залишилися задоволеними  результатами викладеного матеріалу, доступністю та якістю роботи тренера. Мету заходу було досягнуто, учасники самостійно створювали власне резюме та активно долучалися до вправи «Шукаємо помилки».

Оформлюючи анкети зворотного зв’язку, реципієнти вказували побажання ще приймати участь у подібних заходах, отже зусилля фахівця центру зайнятості були не  були марними.