23 вересня 2019 року в Крижопільській районній філії Вінницького ОЦЗ директор ТОВ «Група «Мирів» Сергій Ямковенко та фахівець з питань профорієнтації Володимир Дишкант провели тренінги для демобілізованих учасників АТО та осіб до 35 років, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Розпочав тренінги заступник директор-начальник відділу надання соціальних послуг Михайло Слободяник, який ознайомив присутніх зі станом ринку праці Крижопільського району та інформував про послуги служби зайнятості, зокрема можливість проходження професійного навчання, орієнтацію на започаткування власного бізнесу, участь у громадських та тимчасових роботах.

Програма тренінгів, яку запропонував Сергій Ямковенко орієнтована на допомогу безробітним особам у подоланні соціальних стереотипів, ознайомлення їх з альтернативними засобами отримання доходів і мотивування до самозайнятості.

Для тих учасників тренінгу, котрі вирішать започаткувати власну справу, представники ТОВ «Група «Мирів» готові надати безкоштовні консультації з питань організації та ведення бізнесу. 

По закінченню тренінгів Володимир Дишкант ознайомив учасників тренінгів з мобільними додатками, а саме: «Центр розвитку підприємництва» та «Довідник послуг та пільг учасникам АТО».

Всі присутні отримали вичерпні відповіді на свої численні запитання та роздаткові інформаційні матеріали.

У тренінгах взяли участь 28 осіб.