20 серпня 2021 року фахівці Калинівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели групову консультацію для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в філії. До участі у заході долучилася заступник начальника відділу Калинівського бюро безоплатної правової допомоги – Аліна Пиндик.

Під час заходу провідний фахівець з профорієнтації Любов Владичук презентувала присутнім соціальну програму «Дистанційний онлайнкурс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг - професія успішного майбутнього».

Вищезгадана програма створена Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» і реалізується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України. Мета - навчити учасників програми одній з найпопулярніших і найперспективніших онлайн-професій копірайтингу (контент-менеджменту).

Пріоритетними завданнями програми є сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та реалізації їх права на працю на рівні з іншими, а також забезпечення реалізації права на освіту шляхом підтримки інклюзивного навчання.

Аліна Пиндик, розкрила тему: «Реалізація та захист прав і свобод громадян України». Присутнім була донесена корисна інформація щодо пільг для вразливих категорій громадян, в тому числі особам з інвалідністю, а саме: в частині працевлаштування, навчання, медичного обслуговування та оздоровлення, оформлення допомоги малозабезпеченим сім’ям та інше.