03 грудня 2021 року у приміщенні Мурованокуриловецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості в рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю відбувся інформаційний семінар для цієї категорії безробітних.

У заході взяли участь директор філії Володимир Мельник, заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Олена Каплунська, начальник відділу управління соціального захисту населення Могилів-Подільського району Майя Кошарина.

Фахівці служби зайнятості проінформували учасників семінару про соціальні послуги Державної служби зайнятості та зазначили, що при підборі професії та місця роботи особам з інвалідністю обов’язково враховують рекомендації медико-соціальної експертної комісії. Особливу увагу звернули також на можливості професійного навчання цієї категорії громадян для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Представниця управління соціального захисту надала корисну інформацію про порядок призначення пенсії особам з інвалідністю та ознайомили з низкою пільг та послуг, які передбачені законодавством.