30 листопада 2021 року до Міжнародного дня людей з інвалідністю, Жмеринською міськрайонною філією Вінницького ОЦЗ проведено тренінг «Відчуй себе впевнено» для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку та мають статус безробітного.

Під час проведення заходу заступник директора - начальник відділу активної підтримки безробітних Жмеринської філії Олексій Степанов ознайомив присутніх з послугами, які надає служба зайнятості, можливістю використання електронних сервісів служби зайнятості під час пошуку майбутньої роботи.

Учасникам заходу розповіли про переваги використання електронного кабінету безробітного на сайті ДСЗ та запропонували пройти реєстрацію. Адже користування сервісом прискорює доступ до послуг служби зайнятості та надає можливість отримувати необхідну інформацію в дистанційному форматі.

Фахівці філії надали присутнім інформацію про наявні вільні робочі місця для осіб з інвалідністю та запропонували звернутись до своїх кар’єрних радників для отримання направлення на працевлаштування.

Провідний фахівець з профорієнтації Жмеринської міськрайонної філії Наталя Долга провела мотиваційний тест «Колесо життя (балансу)» Це методика аналізу і планування життя, яка допомагає зрозуміти, що потрібно змінити у своєму житті, щоб його покращити.