Однією з вразливих категорій безробітних, які перебувають на обліку в Калинівській районній філії, є жінки, які тривалий час не працювали (декретна відпустка, сімейні обставини). Для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці 25 жовтня 2018року в приміщенні філії відбувся тренінг для 18 безробітних жінок. З учасниками заходу працював тренер ТОВ «Група «Мирів» Роман Смішний.

Йшлося про становище жінок на сучасному ринку праці, ознайомлення учасниць із ефективними техніками комунікації та само презентації, надання допомоги у подоланні страху при спілкуванні з роботодавцями.

Основні питання тренінгу, які виставлялись на обговорення групи – портрет успішної жінки, ефективне представлення своїх сильних сторін, навички управління власним часом: як поєднувати роботу та домашні обов’язки, сприяння підвищенню самооцінки.

Учасниці заходу з особливою цікавістю та жвавістю обговорювали дані питання. На завершення заходу жінки подякували пану Роману за змістовну та актуальну інформацію.

«Маю надію, що сьогоднішній захід підвищить вашу самооцінку та мотивацію до активного пошуку роботи, що дасть змогу бути більш конкурентоспроможними серед шукачів роботи» - підсумував тренер.