В рамках Всеукраїнської декади зайнятості для осіб з інвалідністю, 21 листопада 2019 року в Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості, стартував тренінг із циклу «Для осіб з особливими потребами», в якому взяли участь 19 безробітних осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в пошуках роботи.

Захід провели:  директор районної філії Лариса Полійчук, заступник директора Лариса Зарванська, начальник відділу з питань перерахунків пенсій №14 ГУ ПФУ у Вінницькій області Людмила Стратій, начальник відділу персонального обліку управління праці Томашпільської РДА Тетяна Конофольська, лікар-хірург Томашпільської районної МСЕК Володимир Усс.

Мета тренінгу - розвинути знання, загальні уміння та навички, які дають людям з особливим потребами змогу розв’язувати проблеми працевлаштування у складних соціальних умовах.

В ході заходу безробітні розглянули питання, щодо сприйняття місця в суспільстві осіб з особливим потребами, ставлення до таких людей в суспільстві, суспільні стереотипи щодо інвалідності, мотивація до працевлаштування, специфікація організації робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. Учасники дізнались, як потрібно збільшувати мобільність та здатність до переміщення на ринку праці  і в суспільстві в цілому, навчились правильно спілкуватись, запобігати конфліктам.

Зустріч пройшла у доволі відкритій та невимушеній  атмосфері.