Працевлаштування безробітних є головним завданням служби занятості, а працевлаштування людей з інвалідністю – одним із значимих пріоритетів.

З цією метою 23 жовтня Крижопільська районна філія Вінницького ОЦЗ  провела тренінг для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в районній філії. На захід запросили практичного психолога Крижопільського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяну Матковську.

В межах тренінгу Т. Матковська провела ряд вправ, на підвищення самооцінки для подальшої реалізації своєї особистості у реальному житті.

Під час обговорення різних життєвих ситуацій, працюючи із власними емоціями та думками учасники  мали можливість проаналізувати свій  особистісний та професійний ресурс бути впевненим в собі, навчитись корегувати свій емоційний стан та не «загубитись» в суспільному житті.

Провідний фахівець з питань зайнятості Володимир Дишкант розповів, що крім сприяння у пошуку роботи, особам з інвалідністю службою зайнятості надається низка послуг, а саме: інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, допомога у започаткуванні власної справи, залучення до оплачуваних громадських та тимчасових робіт, для бажаючих розглядається можливість професійної підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації.

Безробітні отримали вичерпну інформацію та відповіді  на свої  питання. Кожен з них зрозумів, що наявність інвалідності – це не закриті двері до попереднього життя, а відкриття для себе нових можливостей та нових шляхів для реалізації себе у сучасному суспільстві.

В заході взяли участь 14 осіб.