30 листопада 2018 року в Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся  тренінг  для осіб з інвалідністю, в якому взяли участь 15 безробітних осіб з обмеженими можливостями, які перебувають на обліку.

Відкрила семінар Ольга Підвашецька фахівець районної філії, яка ознайомила присутніх з послугами та можливостями служби зайнятості зокрема для людей з інвалідністю.

Захід провів  тренер ТОВ «Група Мирів» Сергій Ямковенко.

Метою тренінгу було розвинути знання, загальні уміння та навички, які дають людям з особливим  потребами змогу розв’язувати проблеми працевлаштування у складних соціальних умовах.

В ході тренінгу учасники розглянули питання щодо сприйняття місця в суспільстві осіб з особливим потребами, ставлення до таких осіб в суспільстві, суспільні стереотипи щодо інвалідності, мотивація до працевлаштування.

На завершення  семінару усі учасники дізналися  як потрібно збільшувати мобільність та здатність до переміщення на ринку праці і в суспільстві в цілому, навчились правильно спілкуватись, запобігати конфліктам та самовдосконалюватись.