24 травня 2018 року в Калинівському районному центрі зайнятості відбувся тренінг на тему: «Побудова кар'єри та професійний розвиток»  за участю тренера ТОВ "Мирів" Сергія Ямковенка.

Мета заходу: ознайомлення учасників заходу із навиками планування кар’єри, стратегіями досягнення цілей, допомога у пошуку свого місця в житті.

Тренінг відвідали  20 осіб віком до 35  років.

Основні питання заходу, які виставлялись на обговорення групи: ключові фактори успіху: що потрібно для його досягнення?; стратегія самореалізації, план побудови власної професійної кар’єри.

Особливо, присутні зацікавилась сучасним видом заробітку в мережі Інтернет –фрілансом. Він є гарною альтернативою для тих, хто бажає мати неабиякий заробіток не виходячи з дому. Це такі вакансії як адміністратор соціальних мереж, контент-менеджер.

Сергій Петрович наголосив учасникам тренінгу на головних аспектах підвищення конкурентоздатності шукачів роботи на ринку праці. На сьогодні молодь має самостійно вивчати та вдосконалювати іноземну мову, займатись самоосвітою в контексті своєї професії, розвивати в собі такі навички як критичне мислення, креативність, комплексне вирішення проблем, здатність оцінювати ситуацію та приймати рішення тощо.