Молодь є найактивнішою частиною працездатного населення. Як свідчить статистика, серед безробітних, які перебувають на обліку в Калинівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості,  третина – молодь до 35 років, які потребують допомоги в працевлаштуванні. Забезпечення задовільного рівня зайнятості молоді на сьогодні виступає одним із пріоритетних завдань діяльності служби зайнятості.

Так, 21 серпня 2019 року в Калинівській районній філії відбувся мотиваційний тренінг для безробітної молоді на тему: «Я знайду роботу!».

Мета даного тренінгу – сприяння активізації молоді у самовизначенні в професійній діяльності, позитивному та свідомому ставленні до свого майбутнього.

Провідний фахівець філії Любов Владичук разом з молодими людьми обговорили наступні питання: сучасні методи пошуку вакансій, мотивація до праці, правильна постановка цілей, кар’єрне планування. Особливо активними учасники були у роботі в групах.

Такі інтерактивні заходи мотивують молодь до роздумів про своє місце на ринку праці, усвідомленню необхідності планування трудової діяльності, активного та цілеспрямованого пошуку роботи, набуття нових навичок та корисного досвіду.

Сподіваємося, що професійна допомога та підтримка фахівців служби зайнятості стане надійним помічником молодим людям на шляху до упевненості в майбутньому.