Наприкінці червня 2018 року в Чечельницькому районному центрі зайнятості відбувся тренінг для молоді на тему: «Побудова кар'єри та професійний розвиток»  за участю тренера ТОВ "Група Мирів" Сергія Ямковенка.

Фахівець  районного центру зайнятості Алла Овчар ознайомила присутніх з метою  заходу, а саме пізнання себе та свого місця в житті, складання власного плану побудови кар'єри та вироблення стратегії досягнення цілей. Розповіла про особливості працевлаштування молоді у сучасному суспільстві, визначення готовності молодої людини до пошуку роботи. Тренінг відвідали 15 осіб віком до 35  років.

Основними питаннями, які були розкриті С.Ямковенко на тренінгу це ключові фактори успіху: що потрібно для його досягнення; стратегія самореалізації, план побудови власної професійної кар’єри.

Особливо, присутні зацікавилась сучасним видом заробітку в мережі Інтернет –фрілансом. Він є гарною альтернативою для тих, хто бажає мати неабиякий заробіток не виходячи з дому. Це такі вакансії як адміністратор соціальних мереж, контент-менеджер.

Сергій Петрович наголосив учасникам тренінгу на головних аспектах підвищення конкурентоздатності молоді у пошуку  роботи на ринку праці.

«На сьогодні молодь має самостійно вивчати та вдосконалювати іноземну мову, займатись самоосвітою в контексті своєї професії, розвивати в собі такі навички як критичне мислення, креативність, комплексне вирішення проблем, здатність оцінювати ситуацію та приймати рішення» - зазначив тренер.

По завершенню заходу тренер порадив молодим людям всебічно розвиватися та не зупинятись на досягнутому.