Сьогодні Державна служба зайнятості особливу увагу приділяє адаптації демобілізованих учасників антитерористичної операції до умов мирного життя та інтеграції їх на ринку праці.

Саме з цією метою 12 липня 2018 року в Калинівській районній філії відбувся тренінг для демобілізованих учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. З учасниками заходу працював тренер ТОВ "Група «Мирів» Сергій Ямковенко.

Мета заходу: відновлення власних ресурсів та соціально- психологічна адаптація до умов мирного життя.

Фахівець районної філії Любов Владичук ознайомила присутніх з послугами, що надає служба зайнятості та станом ринку праці району та області.

Основні питання заходу, які обговорила група: ключові фактори успіху, власна справа як альтернатива працевлаштуванню, фріланс - можливість заробітку в мережі Інтернет, не виходячи з дому (адміністратор соціальних мереж, контент-менеджер).

«На сьогодні одним з головних аспектів підвищення конкурентоздатності шукачів роботи на ринку праці має бути мотивація до  самостійного вивчення та вдосконалення іноземної мови, в тому числі англійської, розвиток таких навичок як критичне мислення, креативність, комплексне вирішення проблем, здатність оцінювати ситуацію та приймати рішення. А для тих учасників тренінгу, котрі вирішать започаткувати власну справу, є можливість отримати безкоштовних 50 годин консалтингу від ТОВ "Група «Мирів» з питань організації та ведення бізнесу, управління проектами тощо» - підсумував Сергій Ямковенко в заключній частині тренінгу, який пройшов  в атмосфері щирості та довіри.

В заході взяли участь 16 осіб даної категорії.