Всім відомо, що грамотно складене резюме є потужним засобом самореклами на ринку праці. Адже саме з резюме, що містить інформацію про навички, досвід роботи, освіту та інше, необхідне при розгляді кандидатури під час працевлаштування, починає підбір працівників сучасний роботодавець.

Саме з метою проведення навчання успішного написання резюме  та підвищення якості проведення тренінгів з безробітними, днями в Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг  на тему: «Пишемо резюме разом».

Для 16  громадян,  які перебувають на обліку в службі зайнятості, тренінг провели фахівці Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ткачук та Лариса Навроцька.

Тренери  прочитали міні-лекцію що таке резюме, які  є види даного документу, надали присутнім поради  з успішного складання резюме, показали  відеофільм з детальним роз’ясненням всіх тонкощів написання резюме. Далі слухачі  вже самі змогли виявити типові помилки в наданих зразках  резюме та за  порадами фахівців спробували написати власне.

Зустріч відбулася в дружній атмосфері. І слухачі і тренери отримали масу позитивних емоцій, що підтверджено подяками з обох сторін. Деякі безробітні взяли контакти