11 листопада 2021 року у Шаргородській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Семінар проводив провідний фахівець філії Віталій Кухаренко спільно з представниками другого відділу Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, начальником відділення рекрутингу та комплектування капітаном Олександром Довганичом, інструктором відділення, головним сержантом Володимиром Дубчаком.

У виступах доповідачів зазначалося, що проходження військової служби за контрактом дає можливість безробітним громадянам вирішити актуальну проблему їхнього реального працевлаштування.

Змістовна бесіда з клієнтами служби зайнятості була зорганізована в зручній та доступній формі діалогу. Потенційних кандидатів на військову службу за контрактом цікавило все, що пов’язане з військовою службою: грошове, медичне та речове забезпечення, умови надання відпусток, пільги для учасників бойових дій та можливість участі в Операції об'єднаних Сил.

Відвідувачі заходу отримали інформаційно-довідкові матеріали про службу в Збройних силах України та залучення населення до військової служби за контрактом.