23 березня 2018 року в Іванівській ЗОШ №1 відбулась профорієнтаційна зустріч на тему «Свідомий вибір» за участю провідного фахівця Калинівського районного центру зайнятості Любов Владичук та 42 учнів 9 та 11 класів.

Зустріч відбулася в рамках виїзного заходу районного центру зайнятості відповідно до угоди про співпрацю з Іванівською об’єднаною територіальною громадою.

Фахівець центру надала інформацію про світ професій, їх класифікацію, головні критерії та ознайомила учнів з формулою вибору професії «Хочу.Можу.Треба» та основними помилками при професійному самовизначенні.

Школярі дізналися про перенасиченість ринку праці  спеціалістами з вищою освітою. Натомість Любов Владичук акцентувала увагу на престижності професійно-технічної освіти та затребуваності робітничих кадрів на підприємствах району.

Провідний фахівець районного центру зайнятості презентувала також платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри на оновленому офіційному інтернет-порталі Державної служби зайнятості з можливістю проходження учнями он-лайн тестування.

На завершення заходу учні переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики, виготовлені на замовлення служби зайнятості.