Професійне навчання зареєстрованих безробітних Вінницької обласної служби зайнятості організовується відповідно до потреб регіонального ринку праці та роботодавців у кваліфікованих робітниках та спеціалістах.

На сьогодні обласна служба зайнятості співпрацює з більш ніж 26 навчальними закладами регіону, які пройшли відбір навчальних закладів та отримали право проводити навчання зареєстрованих безробітних за кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

З метою виконання замовлень роботодавців з урахуванням сучасних підходів та вимог ринку праці, обласним центром зайнятості постійно розширюється мережа навчальних закладів та форм і напрямків співпраці. Так розпочато перемови з керівництвом Донецького національного університету ім. Василя Стуса з вивчення досвіду роботи навчального закладу щодо підвищення кваліфікації з використанням дистанційної форми навчання для осіб, які мають вищу освіту за напрямами: «Аудитори та кваліфіковані бухгалтери», «Менеджери (управителі) з підбору, забезпечення та використання персоналу», «Фахівець з ефективності підприємництва».

Сподіваємося, що така форма роботи, як підвищення кваліфікації шляхом дистанційного навчання зацікавить і безробітних і роботодавців.