9 квітня 2019 року у Тульчинській районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся інформаційний захід на тему «Переваги офіційного працевлаштування», у якому взяли участь працівники та підоблікові Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області.

Тетяна Дідур, юрисконсульт районної філії надала інформацію про послуги державної служби зайнятості, зокрема ознайомила зі станом сучасного ринку праці та перспективами працевлаштування за професіями, що користуються попитом на ринку праці, визначила шляхи професійної адаптації до потреб ринку праці в Тульчинському районі та поінформували щодо професійного навчання за робітничими професіями, надала рекомендації щодо пошуку роботи через «електронний кабінет безробітного» – нового сервісу служби зайнятості для шукачів роботи.

«Найважливішою умовою успішної соціальної реабілітації осіб даної категорії є їхнє працевлаштування та подальша трудова діяльність. Фахівці служби зайнятості надають повний спектр соціальних послуг при зверненні до центру зайнятості таких осіб», - наголосила Т. Дідур.