13 вересня 2021 року в ВСП «Тульчинський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету» відбувся інтерактивний захід на тему: «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем».

Захід провела провідний фахівець з профорієнтації Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ференець з метою набуття слухачами навичок підготовки до співбесіди з роботодавцем.

«Співбесіда з роботодавцем – це вирішальний крок на шляху до працевлаштування. У вас є чудова нагода до неї всебічно підготуватися, взявши участь у нашому тренінгу», – розпочала захід Т. Ференець.

Під час роботи студенти вчилися, як потрібно підготуватися до проходження співбесіди, обговорили значення іміджу у ході розмови з роботодавцем і наскільки важливо чітко формулювати власні позиції та інтереси. Учасники усвідомили, що потрібно напрацювати особистий арсенал засобів мовлення, щоб чітко викладати свої думки та аргументувати власну точку зору.

За допомогою ділової гри «Співбесіда з роботодавцем» та «Розгляд ситуативних завдань під час телефонної розмови з менеджером по кадрових питаннях» студенти мали змогу проаналізувати і попрацювати над своїми помилками на співбесіді.