У Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних громадян, які перебувають на обліку.

З учасниками семінару спілкувалась начальник Бершадського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного Фонду України у Вінницькій області Світлана Клітченко.

Вона ознайомила присутніх з Законом України про «Загальнообовязкове державне пенсійне страхування». Розповіла про страховий стаж у солідарній системі (сплата внесків, робота на умовах повного та неповного робочого часу, доплата до мінімального страхового внеску). Також вона розповіла про веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, запропонувала учасникам семінару зареєструватися та отримувати інформацію зі своєї картки застрахованої особи про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески.

Наостанок С. Клітченко зосередила увагу на умовах набуття страхового стажу, вимогах до визначення права для виходу на пенсію за віком та переліку необхідних документів для надання до центру об’єднаного управління для призначення пенсії.