З метою адаптації інвалідів до вимог сучасного ринку праці, підвищення рівня їх зайнятості 14 березня 2018 року у Томашпільському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар за участю осіб з інвалідністю. В семінарі взяло участь 34 безробітних.

На захід були запрошені соціальні партнери: представники з Управління праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА, медико–соціальної експертної комісії, Об’єднаного управління Пенсійного фонду у Томашпільському районі.

Директор центру зайнятості Надія Чижевська ознайомила присутніх із спектром соціальних послуг, які надає клієнтам служба зайнятості та можливостями працевлаштування осіб із числа названих категорій громадян в сучасних умовах. Поряд із цим було зазначено, що головним акцентом при вирішенні проблем працевлаштування осіб, які потребують додаткових соціальних гарантій, на сьогодні є підвищення їх конкурентноздатності на ринку праці. Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплат пенсій Пенсійного фонду у Томашпільському районі Стратій Людмила Михайлівна розповіла про зміни в пенсійному законодавстві України.

Провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Томашпільської РДА Михайло Рибак проінформував  присутніх про надання послуг пільговим категоріям населення.

Голова МСЕК Ольга Мазур наголосила про важливість застосування рекомендацій індивідуальної програми реабілітації інвалідів при працевлаштуванні.