У Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся змістовний семінар з роботодавцями міста, в якому взяли участь Валентина Партій, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області і Нецкіна Людмила, голова правління громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія». 

В рамках заходу обговорили питання стану ринку праці міста та області, можливості служби зайнятості у сприянні працевлаштуванню шукачів роботи, в тому числі осіб з інвалідністю, порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства тощо.     

Розпочала захід  Олена Лутохіна, директор міського центру зайнятості, з інформації про сучасні послуги служби зайнятості, проаналізувала стан ринку праці, зазначивши, що громадянам «головне – знати, куди звертатися, бути поінформованим про те, де є шанс працевлаштуватися. Саме для цього ми і проводимо подібні семінари, ярмарки вакансій інші заходи, щоб усі служби, представники влади, роботодавці разом формували як найповніше інформаційну базу до послуг тих, хто шукає роботу».

Людмила Нецкіна розповіла про роботу ГОМ ОФМ "Гармонія", яка направлена на надання медичної, соціальної, психологічної і професійної реабілітації та особливості працевлаштування осіб з інвалідністю; навела приклади успішного працевлаштування представників вразливої категорії населення. Детально ознайомила присутніх з порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, відповідальністю за його порушення Валентина Партій та надала вичерпні відповіді на запитання. Про можливості роботодавців, у разі створення нових робочих місць, отримати компенсацію єдиного внеску за працевлаштування безробітних та дієвість запроваджених послуг з рекрутингу поінформувала Лілія Бойко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вінницького міського центру зайнятості.

Учасники семінару домовилися про подальшу співпрацю у сприянні оперативному    працевлаштуванню  громадян, які звертаються за допомогою до служби зайнятості.  

                                                                 

Довідково:

Вінницький міський центр зайнятості станом на 22 травня  пропонує 714 вакансій, поданих роботодавцями міста;  навантаження на одну вакансію - 3 особи;  найбільше працівників потребують підприємства оптової і роздрібної торгівлі, діяльності транспорту та зв’язку, виробництва та розподілення енергії, діяльності готелів та ресторанів.    

Для шукачів роботи з інвалідністю є вакансії в’язальників джгутів, менеджерів, інженерів з охорони праці, діловодів тощо, всього 67 вакансій.