Нещодавно, у Бершадську районну філію Вінницького обласного центру зайнятості на один із семінарів, завітали представники Бершадського районного військового комісаріату – заступник військового комісара-начальник відділення комплектування капітан Василь Бендовський та начальник відділення зв’язку та інформатизації Людмила Баляновська.

В. Бендовський ознайомив учасників семінару  з умовами проходження служби за контрактом та потребою військових формувань у кадрах. Військовослужбовець детально зупинився на посадах рядового, сержантського та старшинського складу. 

«На сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців-контрактників. Держава гарантує грошове забезпечення, яке визначається займаною посадою, військовим званням, кваліфікацією, терміном та умовами проходження військової служби», - наголосив представник комісаріату.

Без сумніву, основною перевагою контрактної служби є те, що людина свідомо робить вибір свого майбутнього, вносить свій посильний внесок у захист Вітчизни.

Учасники  заходу отримали від фахівців вичерпні відповіді на запитання. А тих громадян, яких зацікавила служба в Збройних Силах України за контрактом, запросили відвідати комісаріат для більш предметної розмови щодо працевлаштування.