19 лютого 2018 року у Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації безробітних громадян на військову службу в Збройних Силах України. Мета заходу – проінформувати зареєстрованих безробітних про умови укомплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження служби за контрактом.

У заході взяли участь представник Вінницького обласного військового комісаріату офіцер відділу комплектування та призову - капітан Євген Весельський та представник Бершадського районного військового комісаріату – майор Андрій Макарчук.

Відкриваючи захід, Людмила Жданович, провідний фахівець з профорієнтації, поінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці, соціальні послуги, що надає служба зайнятості у напрямку сприяння зайнятості населення. Важливий акцент фахівець зробила на службі в Збройних Силах України за контрактом.

Євген Весельський ознайомив учасників семінару з умовами проходження служби за контрактом та потребою військових формувань у кадрах. Військовослужбовець детально зупинився на посадах рядового, сержантського та старшинського складу. Поінформував, що найзатребуванішими є механіки, водії, монтажники, телефоністи, радіотелефоністи, монтажники, навідники та ін.

Андрій Макарчук наголосив на тому, що на сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців-контрактників. Держава гарантує їм грошове забезпечення, яке визначається займаною посадою, військовим званням, кваліфікацією, терміном та умовами проходження військової служби. Без сумніву, основною перевагою контрактної служби є те, що людина свідомо робить вибір свого майбутнього, вносить свій посильний внесок у захист Вітчизни.

Учасники семінару отримали від фахівців вичерпні відповіді на численні запитання, зокрема, щодо матеріального, пенсійного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців. А тих громадян, яких зацікавила служба в Збройних Силах України за контрактом, запросили відвідати комісаріат для більш предметної розмови щодо працевлаштування.