Аби ознайомити безробітних із оновленим порядком надання житлових субсидій, 06 листопада 2019 року в Гайсинській районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся інформаційний  семінар для 33 шукачів роботи, які перебувають на обліку.

На семінар запросили заступника начальника управління, начальника відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат Гайсинської РДА Марину Внученко.

«Співпраця з соціальними партнерами для Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості є невід’ємною частиною успішної та злагодженої роботи. Людина, яка перебуває на обліку в службі зайнятості має бути обізнана в багатьох питаннях. Тому ми запрошуємо колег інформувати про різні питання. Сьогодні говоримо про субсидії», - зазначив директор філії Анатолій Юрченко.

Марина Внученко ознайомила безробітних із змінами, які відбулися в призначенні житлових субсидій, зазначивши, що ці зміни, перш за все, стосуються  осіб, які не мають доходів, внутрішньо переміщених осіб, осіб, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою, осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично в ньому не проживають, осіб, які мають загальну житлову площу більшу за 120 кв. м. для квартир та 200 кв. м. для будинків, осіб, які мають транспортні засоби, з дати випуску якого минуло менше 5 років тощо.