У рамках співпраці Крижопільської районної філії  Вінницького обласного центру зайнятості та Крижопільського центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, 19 липня було проведено захід для   умовно засуджених осіб.

Мета заходу – надання профінформаційних консультацій для умовно засуджених громадян, які потребують особливої уваги з боку служби зайнятості. 

В заході взяли участь 8 осіб.

Під час зустрічі провідний фахівець Володимир Дишкант поінформував учасників заходу, щодо необхідності оформлення легальних трудових відносин з роботодавцями. Розповів про послуги служби зайнятості, а саме: сприяння у працевлаштуванні, в тому числі шляхом започаткування власного бізнесу, отриманні додаткового заробітку шляхом участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру, професійної підготовки, перепідготовки за професіями, які користуються попитом на сучасному ринку праці, профорієнтацією тощо.

Засуджені до умовного строку особи – учасники семінару виявили зацікавленість інформацією, задавали багато запитань, зокрема і щодо  реєстрації в центрі зайнятості, можливості працевлаштування, можливість навчання та підвищення кваліфікації.