В Чечельницькому районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, в якому взяли участь 17 безробітних, зареєстрованих в центрі зайнятості та військовий комісар Чечельницького районного військового комісаріату, капітан Сергій Паладій.

Мета заходу – забезпечення зайнятості населення шляхом залучення до військової служби за контрактом у Збройні Сили України.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Алла Овчар поінформувала учасників заходу про послуги, які надає служба зайнятості, стан ринку праці в районі, укомплектування вакансій. А також акцентувала увагу присутніх на тому, що одним з пріоритетних видів працевлаштування є проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України.

Сергій Паладій розповів присутнім про те, що військовослужбовцям держава гарантує стабільне грошове забезпечення, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку від 30 днів, професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МОЗ України.

На завершення семінару безробітні отримали контактні дані районного військового комісаріату для отримання детальної інформації в разі зацікавленості таким варіантом працевлаштування.