23 вересня 2021 року в Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Захід відбувся в рамках співпраці Теплицької районної філії з Теплицьким військовим комісаріатом за участі представників військкомату та 10 безробітних громадян, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Мета заходу - підвищення престижу військової служби, заохочення безробітних до проходження військової служби за контрактом, розгляд підписання контракту зі ЗСУ як альтернативу працевлаштуванню.

Військові докладно розповіли про порядок відбору громадян України на контрактну службу та в резерв ЗСУ до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Надали інформацію присутнім про грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, ознайомили з соціальним та правовим захистом, пільгами.

По завершенню заходу запрошені мали можливість особисто поспілкуватись з представниками військкомату та отримати відповіді на поставлені питання.