20 травня 2020 року провідний юрисконсульт Вінницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, Тетяна Музалєва провела інформаційний вебінар за допомогою комунікаційного сервісу Skype. Засобами зв’язку на захід запросили 7 осіб, які набули статусу безробітного під час запровадження карантину.

В ході вебінару учасники ознайомилися з особливостями обслуговування безробітних у період карантину, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних та невідворотності притягнення до відповідальності за порушення законодавства про зайнятість населення.

Шукачам роботи повідомили про здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої ними для надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю.

Крім того, учасники мали можливість отримати відповіді на свої запитання. Наприклад, одного з присутніх цікавило яким чином призначається допомога по безробіттю та порядок її виплати у період карантину. В кінці вебінару зареєстрованим безробітним рекомендували скористатись Освітнім порталом Державної служби зайнятості.