18 липня 2018 року у Хмільницькій міськрайонній філії обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему: «Шляхи подальшого вдосконалення співпраці центру зайнятості із кадровими службами, спрямованої на зміцнення кадрового потенціалу підприємств, у тому числі, на яких працюють інваліди».

Відкрив семінар директор Хмільницької міськрайонної філії Сергій Каленіченко, який ознайомив присутніх із ситуацією, що склалася на ринку праці району та міста та розповів, які послуги надає служба зайнятості роботодавцям.

Також на семінарі йшлося про задоволення потреб роботодавця в укомплектування вакансій шляхом навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, стажування кандидатів на вакантні робочі місця.

Особливу увагу звернули на особливості навчання на виробництві із застосуванням дуальної системи навчання та підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Крім того, учасники семінару розглянули важливе питання сьогодення – це працевлаштування інвалідів з числа безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та дотримання роботодавцями квоти щодо чисельності працівників з числа неконкурентоспроможних категорій населення.

Зустріч пройшла у формі діалогу, під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні відповіді.