Сьогодні у Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся тренінг для безробітних жінок під назвою «Я - успішна жінка!». У ньому взяли участь 15 жінок, які звернулися до центру зайнятості за фаховою підтримкою і сприянням у працевлаштуванні.

Мета заходу - формування в учасниць тренінгу позитивної самооцінки та мотивації до активних дій у пошуку роботи.

Під час тренінгу Ганна Доріф, фахівець сектору з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних, проводила різноманітні вправи для виявлення індивідуальних психологічних особливостей кожної учасниці, пропонувала завдання, які допомагають підвищувати впевненість у собі.

Відповідаючи на запитання: «Що потрібно жінці для успіху?», присутні озвучили думки про те, що сучасна жінка прагне мати достойну роботу, освіту та намагається це все поєднувати із материнством та сім’єю.

Захід пройшов у форматі активного обговорення питання про роль жінки в суспільстві, визначення власного кар’єрного потенціалу, ознайомлення з методами підвищення власної самооцінки.

Проводити змістовні інтерактивні тренінги, які цікаві і потрібні кожному клієнту, замість звичних семінарів, – такі наміри у фахівців відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості. Індивідуальний підхід до кожного відвідувача, «жива робота» з людьми приносить задоволення від спілкування та вагомі результати.