У Чечельницькому районному центрі зайнятості відбувся щотижневий інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, організований з метою ознайомлення клієнтів із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних, роз’ясненням положень чинного законодавства, що регулює питання зайнятості населення.

Директор Чечельницького РЦЗ Олена Котенко ознайомила безробітних з поняттями «підходяща робота», «страховий стаж», «застрахована особа», звернула увагу на державні гарантії для окремих категорій громадян, умови надання статусу безробітного.

Особливу увагу зареєстрованих безробітних Олена Миколаївна звернула на пам’ятку про невідворотність притягнення до матеріальної відповідальності за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття. Під час семінару безробітних поінформували про потреби роботодавців, актуальні вакансії на дату проведення семінару.