Служба зайнятості надає роботодавцям комплекс соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості в зв’язку із запланованим масовим вивільненням працівників. Певні заходи проводяться з метою роз’яснення правових питань вивільнення, запобігання негативних наслідків у трудовому колективі та для зняття соціальної напруги.

Так, 23 січня 2020 року фахівці Вінницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели семінар з вивільнюваними працівниками в ТОВ «БОГДАН-АВТО ВІННИЦЯ». Підприємство повністю ліквідується.

Заступник директора-начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вінницької районної філії Юрій Машталер ознайомив присутніх зі станом ринку праці та актуальними вакансіями, послугами служби зайнятості, можливостями пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, в тому числі у навчальних закладах державної служби зайнятості, а також з наданням ваучера. Звернув також увагу на гарантії держави вивільнюваним працівникам., зокрема права, пільги та компенсації.