Чернівецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості плідно співпрацює з Чернівецьким районним територіальним центром комплектації та соціальної підтримки в межах угоди про співпрацю.

15 листопада 2021 року в приміщенні Чернівецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за участю працівників Чернівецького районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки. В заході взяли участь 5 безробітних, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості.

Представники Чернівецького районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки головний сержант Віталій Крюков та фахівець Руслан Сандул надали безробітним інформацію про те, як проходить відбір на військову службу за контрактом для громадян України та військовозобов’язаних.

Безробітні були детально ознайомлені з перевагами проходження служби за контрактом, з перспективою контрактної служби, грошовим та матеріальним забезпеченням військовослужбовців, соціальним та правовим захистом, пільгами контрактників та іншим.

Наприкінці заходу надійшло багато запитань від безробітних, що свідчить про серйозну зацікавленість з боку учасників заходу. Присутні отримали вичерпні відповідні на свої численні запитання, а також інформаційні матеріали та контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.