8 листопада 2019 року у Погребищенській районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Захід відбувся в рамках співпраці Погребищенської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з Погребищенським військовим комісаріатом та з метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення.

Розпочав захід провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Володимир Храбан, який розповів про стан ринку праці в районі, ознайомив з послугами, які надає служба зайнятості.

«Служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», - зазначив В. Храбан.

Представник військового комісаріату, Ігор Собчук, докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

Захід відвідали 13 осіб, кожен бажаючий мав можливість особисто поспілкуватися з представником військового комісаріату та детально ознайомитися з умовами контракту, розмірами грошового забезпечення і отримати відповіді на всі запитання.