27 жовтня 2021року фахівці Калинівської районної філії провели інформаційний семінар з орієнтації на контрактну службу в ЗСУ для безробітних чоловіків, які перебувають на обліку. Відвідали захід 7 осіб даної категорії.

Мета заходу - сприяння реалізації планів Генерального штабу Збройних Сил України щодо відбору громадян на військову службу за контрактом.

Розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації Любов Владичук, яка розповіла безробітним про основні тенденції на ринку праці та переваги задекларованого працевлаштування. Наголосила, що саме військова служба за контрактом і є однією з альтернатив легального працевлаштування.

Представник Другого відділу Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Богдан Походзей розповів про умови комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом, вимоги до претендентів в частині стану здоров'я, відповідної фізичної підготовки, результатів професійно-психологічного відбору, можливості здобувати вищу військову освіту у відповідних навчальних закладах. Шукачів роботи цікавили питання щодо соціально-правового захисту військовослужбовців, перспективи професійного зросту, грошового забезпечення.

Бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та інформаційні матеріали відповідної тематики.