21 вересня 2021року у Калинівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на контрактну службу в Збройних Силах України.

Захід провели з метою сприяння реалізації планів Генерального штабу Збройних Сил України щодо відбору громадян на військову службу за контрактом. 

В роботі семінару взяли участь: представниця 35 окремої бригади морської піхоти Військово- морських сил Збройних сил України Людмила Щербак, провідний фахівець з профорієнтації Любов Владичук та 11 безробітних чоловіків, які перебувають на обліку.

Любов Владичук розповіла безробітним про основні тенденції на ринку праці району, електронні сервіси служби зайнятості та переваги легального працевлаштування.

Людмила Щербак повідомила, що кандидатів на контрактну службу готують за удосконаленою сучасною програмою з інтенсивними практичними заняттями з використанням бойової техніки. Крім того, надала інформацію про соціальні гарантії та додаткові стимули. Це і кар’єрне зростання, і участь у міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки, безкоштовне вивчення іноземної мови, виділення земельних ділянок під будівництво та пільги для військовослужбовців (учасників ООС) та членів їх сімей.

По закінченню зустрічі безробітні отримали інформаційні брошури з відповідної тематики.