17 квітня 2018 року в Теплицькому районному центрі зайнятості для 14 безробітних відбувся семінар з гендерних питань.

Мета заходу: показати тенденції дотримання гендерної рівності в Україні, внесення гендерної складової до програми реформ, міжнародні зобов’язання України щодо гендерної рівності у вирішенні питань пошуку підходящої роботи, подальшого працевлаштування.

Перед безробітними виступив директор Теплицького РЦЗ Василь Мальона, який повідомив, що 11 квітня 2018 року на засіданні уряду затверджено Державну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Передбачено урахування гендерного компонента в програмах економічного та соціального розвитку, удосконалення механізму проведеної гендерної правової експертизи, створення комплексної системи реагування на випадки дискримінації  за ознакою статі та інше.

Учасники семінару активно обговорювали тему, наводили конкретні приклади гендерних стереотипів,  під час пошуку роботи, працевлаштування тощо.

Директор районного центру зайнятості  ознайомив присутніх з ситуацією на  локальному ринку праці, заявленими вакансіями роботодавців, запропонував використати можливості участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Захід проходив жваво, активно  в доброзичливій атмосфері.