14 червня 2018 року в Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних. Директор районного центру зайнятості Василь Мальона поінформував про актуальні вакансії, запропонував взяти участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Акцентував увагу на дотриманні чинного законодавства про зайнятість при оформленні на роботу, недопустимості нелегального працевлаштування.

У заході взяла участь начальник відділу Теплицького бюро правової допомоги  Софія Тарасюк, яка розповіла про основні завдання бюро. Та наголосила, що їх організація покликана допомогти людям зорієнтуватися у складних правових ситуаціях.

С. Тарасюк навела конкретні приклади допомоги працівників відділу. Відзначила, що в разі необхідності, бюро правової допомоги буде сприяти успішному вирішенню питань різного характеру в рамках чинного Законодавства України.

Учасники семінару мали можливість задати питання, одержати фахові консультації, поради. Присутні надали буклети та інші матеріали інформаційного змісту.