Люди, які звертаються до центру зайнятості, щоб знайти роботу, можуть уже мати підготовлене самостійно резюме, а можуть скласти його в центрі зайнятості за допомогою фахівців. В центрі зайнятості систематично проходять семінари з техніки пошуку роботи. Такі семінари – один з найпродуктивніших засобів з активізації зусиль безробітних для пришвидшення працевлаштування.

07 травня 2018 року відбувся черговий профконсультаційний семінар з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме» для п’ятнадцяти безробітних, які перебувають на обліку в Правобережному районному центрі зайнятості м. Вінниці.

«В сучасних умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на робоче місце. Вдало складене резюме – кращий спосіб самопрезентації роботодавцю і служить основою для запрошення вас на співбесіду», - розповіла заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Людмила Палій.

Учасників семінару ознайомили з основними вимогами написання резюме, його видами та структурою. Безробітні аналізували типові помилки при його написанні, а також мали змогу скласти власне резюме, в якому зазначали свій досвід, навички, інтереси та вміння.

Характерною рисою функціонування ринку праці є гостра конкуренція між претендентами на вакантне місце, а конкурентній боротьбі перемагають не тільки більш кваліфіковані та добросовісні працівники, а й ті, які зуміли вдало представити свої переваги на етапі відбору претендентів на робоче місце. А отже - резюме відіграє важливу роль при працевлаштуванні! Сподіваємося, що здобуті. під час семінару  знання і практичні навики допоможуть кожному його учаснику знайти підходящу роботу в найкоротші терміни.