28 липня 2021 року в Погребищенській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців, які здійснюють свою діяльність на території Погребищенської міської ради.

Головна мета заходу – організація роботи по дотриманню роботодавцями вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати, оформленні трудових відносин та обговорення шляхів вирішення проблем легалізації зайнятості населення в місті.

Фахівці районної філії звернули увагу роботодавців на необхідності дотримання вимог чинного трудового законодавства, оскільки, за їх словами, тіньова зайнятість позбавляє людину багатьох соціальних прав: пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, права на оплачувану відпустку, на допомогу по безробіттю тощо. Також наголосили на відповідальності за порушення цих вимог.

У ході зустрічі учасники висловлювали свої думки щодо вирішення проблеми легалізації трудових відносин, захисту найманих працівників та виплати легальної заробітної плати.

Семінар пройшов у формі жвавої дискусії. Роботодавці активно долучалися до розмови, ділилися досвідом співпраці з органами влади тощо. Прозвучало чимало думок і пропозицій, націлених на досягнення позитивних результатів.